[Анонс] Презентація звіту «Оцінка ефективності управління у сфері безпеки і оборони»

Дата: 18 жовтня 2016 року

Час: 9:00 год.

Місце: м. Київ, вул. Грушевського, 18\2 (Комітети Верховної Ради), кімната №11.

 

Оскільки якість Збройних сил України є критичною для країни у війні, то українці повинні розуміти, які Збройні сили держава будує для захисту і в який спосіб вона це робить. Люди, які у 2016 році сплатили понад 55 млрд гривень податків на утримання Збройних сил, мають право знати, як одягнутий їхній солдат і чи можна це носити, що йому дають їсти і чи воно їстівне, де він спить і чи має достатньо відпочинку, якісної медичної допомоги, реабілітації, а також чи є в нього зброя і чи придатна вона для того, щоб захистити своє життя та свою землю.

В Україні сектор оборони і безпеки вважається сферою «недоторканою» та лише для «обраних». «Державна таємниця» приховує як корупційні схеми, так і неспроможність ефективно управляти Збройними силами. Попри те, що парламентський контроль не може бути ефективним у сфері, де будь-що є державною таємницею, це не звільняє депутатів від обов’язку здійснювати такий контроль. Запропонований звіт – це частина виконання нашого обов’язку перед людьми. Народні депутати України: Сироїд Оксана, Сотник Олена, Пастух Тарас, Семенуха Роман.

Для акредитації просимо звертатись у прес-службу Верховної Ради – тел. (044) 255-26-35 або до Ірини Твердовської – тел. 050-381-38-17.

Олена СотникРоман СеменухаСироїд ОксанаТарас Пастух
object(WP_Term)#13033 (16) { ["term_id"]=> int(90) ["name"]=> string(12) "Анонси" ["slug"]=> string(5) "anons" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(90) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(90) ["category_count"]=> int(2) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Анонси" ["category_nicename"]=> string(5) "anons" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13034 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Анонси