Позиція “Самопомочі” щодо Донбасу

Президент ініціює скасування Закону про особливий статус для Донбасу. Пора визнати – спроба “примирення” з терористами нічого не дала.

Позиція “Самопомочі” щодо Донбасу залишається незмінною – ухвалення щодо окупованих територій Луганської та Донецької областей аналогічного закону до того, який поширюється зараз на територію Криму.

Слід чітко і зрозуміло визнати – це ОКУПОВАНІ Росією та її ставлениками території. Будь-які фінансові, адміністративні та інші стосунки з цими територіями мають будуватись саме з цього принципу. Тоді ми не будемо дізнаватись, що уряд України дотує шахти, які знаходяться під контролем терористів, та інші “нюанси”.

Серед наших пропозицій до коаліційної угоди:
– визнання Східного Донбасу “окупованою територією”
– розробка нової оборонної доктрини України, з визнанням Російської Федерації як найбільшої загрози для безпеки держави (саме ігнорування цього факту призвело до повної неготовності до агресії)
– розробка “оборонного” бюджету на 2015 рік

object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини