Позов про незаконне усунення з посади мера Миколаєва суд розгляне 28 лютого

Суд за за позовом Олександра Сєнкевича про визнання недійсним рішення про дострокове припинення його повноважень на посаді міського голови Миколаєва розпочнеться 28 лютого.

Цього дня суд розпочне розгляд справи по суті. Як повідомив адвокат Олександра Сєнкевича Кирил Юхно, засідання розпочнеться із пояснень сторін, потім будуть досліджуватися відеодокази.

«Зокрема, це записи засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту (від 6 жовтня 2017 року) та, безумовно, один з основних доказів – це відеозапис пленарного засідання сесії міськради (5 жовтня 2017 року), на якому було ухвалено спірне рішення. Далі суд допитуватиме свідків та досліджуватиме письмові докази», – повідомив адвокат.

Нагадаємо, 5 жовтня 2017 року 52 депутати Миколаївської міськради від БПП, Опозиційного блоку та «Нашого краю» відсторонили від обов’язків міського голови представника «Самопомочі» Олександра Сєнкевича через те, що не хотів йти на поступки та призначати потрібних заступників.

Мешканці Миколаєва стали на захист свого мера, зібравши 15 тисяч підписів про розпуск міської ради та нові вибори депутатів і мера. Однак Верховна Рада не поспішає до них дослухатися. Натомість Сєнкевич незаконність відставки відстоює у суді.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини