«Порошенко повернув Медведчука в політику і дозволив йому сколотити статки», – Олександра Дрік

Завдяки скупленим телеканалам Медведчук і його партія потрапляють до парламенту. Там вони будуть намагатися провести вигідне для Росії законодавство, зокрема, федералізацію України. Протистояти їм в новому парламенті фактично не буде кому.
 
Про це в ефірі телеканалу 24 заявила Олександра Дрік, третій номер виборчого списку «Самопомочі». За її словами, такі можливості для кума Путіна створив експрезидент Порошенко. Він дозволив Медведчуку «сколотити статки» на дизелі через ставлеників в Антимонопольному комітеті і, як наслідок, скупити більшість новинних телеканалів країни. 
 
«У чому я бачу велику загрозу? Парламент оновиться на 70-80%. І, за рейтингами, туди не заходить жодна політична сила, яка б могла протистояти партії Медведчука. Яка б мала проукраїнську державницьку позицію і досвід роботи в парламенті. Медведчук – вправний шулер, який буде «розводити» молодих депутатів, які б геніальні вони не були. Особливо в перші роки роботи парламенту», – пояснила Дрік.
 
Вона наголошує, що чимало питань виникає до лідера передвиборчих рейтингів. Партія, яка очевидно отримає понад 100 мандатів, складається з людей, яких нічого не об’єднує. До частини з них є великі питання, бо вони займають відверту антиукраїнську позицію. І там багато людей, які не зрозуміло чим будуть займатися.
 
«Що Медведчуку заважатиме їх купити? Тому виникає питання – а хто буде мати більшість в парламенті? Тому, щоб цього не допустити, критично забезпечити в  парламенті присутність досвідчених, проукраїнських державницьких сил. «Самопоміч» є однією з таких сил. Коли є перевірені політичні сили, які пройшли бій, навчилися протистояти – то, я переконана, вони будуть відстоювати
проукраїнську позицію», – наголосила Олександра Дрік.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини