«Понад 80% парламентського списку «Самопомочі» – це будуть нові обличчя», – Садовий

Принцип «шукати нових людей» і далі буде для «Самопомочі» домінантою. Про це під час з’їзду партії сказав її лідер Андрій Садовий.  

«У майбутньому списку понад 80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Ми сьогодні вже маємо кістяк. Це є депутати Верховної Ради, які пройшли вишкіл, і партійці рейтингуванням будуть визначати їхнє місце у списку. А 80% – це будуть наші лідери з областей, керівники спілок та професійних організацій, люди, які гідні працювати для держави в цей непростий час. Список «Самопомочі» об’єднає дуже багато класних людей», – сказав Садовий.

Окрім того, кандидатів у партії рейтингуватимуть за принципом «відкритих списків». «Ми ж всі з вами підтримуємо закон про пропорційну систему із відкритими списками? Тому ми, як партія, будемо ці принципи застосовувати в себе для того, щоб зробити відбір кандидатів у народні депутати максимально відкритим і прозорим. Не Садовий буде ухвалювати рішення, хто яке місце буде мати у списку – а наші обласні осередки, з’їзд партії.

Багато хто злякався цієї системи, відходить у бік. Але ми – ті, хто лишається тут, підставивши плече один одному, разом будемо йти до перемоги», – наголосив Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини