Помста за принципову позицію. У Луцьку жорстоко побили колишнього чоловіка Юлії Вусенко

У Луцьку скоїли напад на екс-чоловіка депутата міської ради від «Самопомочі» Юлії Вусенко. Двоє невідомих завдали ударів металевою трубою. Як наслідок – рубані рани на голові та переломи ключиці. «На щастя, він зміг ухилитися, і найсильніший удар потрапив не в голову, а в ключицю. Інакше людину могли б зробити інвалідом», – прокоментувала Юлія Вусенко.

Депутатка напад пов`язує виключно зі своєю професійною діяльністю. Адже нападники, перш ніж бити, викрикували погрози і «передали привіт» депутату. Також одразу відкинули версію пограбування – жодних речей нападники не
взяли. Справу розслідує поліція.

Сама Юлія Вусенко напад на близьку людину розцінює як помсту за принципову позицію та відстоювання прав громади: «Хочу наголосити тим, хто за цим стоїть. Ви можете як завгодно знущатися та знецінювати мене особисто. Ви можете кидати у мій бік погрози та стежити за мною, не прикриваючись, так, як ви любите, ну, щоб наводити жах! Ви можете скупити армію тітушні і вивести їх за гроші! Можете маніпулювати думкою громади – кажучи на чорне біле чи навпаки! Але ви не отримаєте того результату, на який очікуєте, а ще – ви ніколи не відбілите свою совість», – наголосила Юлія Вусенко.

Напередодні Юлія Вусенко полишила посаду керівника обласного осередку партії «Об’єднання «Самопоміч» і тепер виконуватиме обов’язки голови Луцького міського осередку партії. За словами голови виконавчого комітету «Об’єднання «Самопоміч» Олега Лаврика, зважаючи на ситуацію, яка склалася у Луцькій міській раді, партія погодилася із бажанням Юлії Вусенко приділяти більше часу роботі у місті.

«Усім відомо, що понад рік тому, після смерті мера Луцька Миколи Романюка, корупційна більшість у міській раді відсторонила секретаря міськради Юлію Вусенко від посади. Уже є декілька судових рішень – останнє датоване минулим тижнем – про поновлення представниці «Самопомочі» на посаді.

Однак, сесія міськради і чинний секретар, який виконує обов’язки міського голови, не виконують цих рішень. Також Верховна Рада вже понад рік не призначає дочасних виборів міського голови Луцька, як це має відбуватися за законом у зв’язку зі смертю попереднього мера.

Тож, знаючи ділові риси Юлії Вусенко та розуміючи необхідність підтримувати та розвивати сильну фракцію у міській раді, виконавчий комітет партії підтримав пропозицію про складення повноважень керівника обласної організації «Самопомочі», – сказав Олег Лаврик.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини