Політичні репресії в Україні набувають масового характеру, – Самопоміч

Демократія в Україні остаточно згортається, влада узурпується в руках однієї людини. Петро Порошенко розчищує свою дорогу в політичне майбутнє руками Прокуратури, яку він використовує в якості інструменту репресій та боротьби з опозицією в країні.

Влада в особі Генерального Прокурора переслідує членів політичної сили «Об’єднання «Самопоміч» по всій країні. Не маючи змоги затулити рота та припинити політичну та антикорупційну діяльність активістів «Самопомочі», влада вдається до фальсифікації кримінальних справ, застосовує улюблені методи радянської НКВДистської системи – залякування, тиск, дискредитацію.

Загалом у 2017 році відкрито понад 50 кримінальних проваджень проти членів партії: почалось із кримінальних справ у Львові проти лідера партії Андрія Садового. Далі – незаконне звільнення міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича, шалена зневага до закону у Луцьку, де помер міський голова, а секретар ради, представниця “Самопомочі”, була відправлена у відставку, хоча вже є три рішення суду, які підтверджують незаконність такого рішення. Така сама зневага до рішень суду і у Львові, де заступницю голови облради Парасковію Дворянин також відправили у відставку і попри рішення суду, її не поновлюють на посаді. Черговим кроком стало вчорашнє затримання заступника голови Запорізької обласної ради, голови Запорізького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Владислава Марченка руками харківських прокурорів.

Засідання суду у Харкові, заплановане сьогодні на 15:00, де мав обиратись запобіжний захід Владиславові Марченку, так і не розпочалося. Прокуратура зволікає, можливо шукаючи нові аргументи, бо з тими, які вони озвучили, соромно йти до суду.

Пане Президенте! Просимо вас зайнятися своєю роботою і звільнити Генерального прокурора. Бо ті, що захищають свою землю і борються проти корупції, люди, гідні і варті поваги — сьогодні в СІЗО. Ці люди хочуть жити і будувати демократичну державу, яка цінує людину як основне джерело життя і влади. Та вони сьогодні страждають, бо влада їх використовує як джерело наживи, вдаючись до деспотії та рабства.

Ми хочемо будувати країну, в якій людина є людиною, а влада демократичною. Будемо боротися не за себе а за людей, які живуть у цій країні . Захистили її у 2014 році, захистимо і тепер.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини