«Політичні партії своїми назвами не повинні вводити людей в оману», – Любомир Зубач

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Любомир Зубач зареєстрував у парламенті законопроект, який врегульовує питання найменування політичних партій.

Проект закону передбачає, що у назвах політичних партій не може міститись слово «влада», «опозиція» та похідні від них, не можуть міститись найменування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також комуністичного та націонал-соціалістичного режимів.

«Згідно із реєстром, сьогодні в Україні зареєстровані 3 політичні партії, які мають у своїй назві слово «влада», та 3 політичні партії, які мають у своїй назві слово «опозиція». Відповідно до Конституції і чинного законодавства, Верховна Рада обирається шляхом виборів. За їх результатами формується владна коаліція в парламенті, а всі інші фракції є опозицією. Однак у нашій країні ситуація така, що окремі політичні сили не стають опозицією чи владою, а просто себе такими називають, вписуючи це в свої назви», – зазначає Любомир Зубач.

Відтак, законопроект покликаний припинити такі спекуляції та введення в оману виборців.

«У жодній цивілізованій країні світу партії у свої назви не вписують те, чи є вони владою, чи опозицією. Вони вписують речі, які віддзеркалюють їхню ідеологію. Інакше це спекуляція, яку потрібно негайно припинити. Партія повинна свою опозиційність показувати своїм самовизначенням та своєю діяльністю, а не просто назвавшись так», – наголошує народний депутат.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини