Політичні маніпуляції чи Чому саме зараз Президент почув «Самопоміч»?

Всі ті пропозиції, які «Самопоміч» озвучувала чотири з половиною роки і за які політичну силу клеймували і критикували, сьогодні «несподівано» використовуються Президентом.

Нарешті для влади на часі питання про розірвання Договору про дружбу з Росією, хоча на цьому «Самопоміч» наполягала, щойно зайшовши у парламент.

Віце-спікер Оксана Сироїд нагадує:

«Для всіх очевидно, що договір про дружбу і співробітництво з Росією став нікчемним з того моменту, коли Росія атакувала Україну, тобто фактично під час незаконної анексії Криму у лютому 2014 року. І ще тоді Україна мала би відреагувати відразу і припинити зі свого боку дію цього договору, денонсувавши його. Але цього зроблено не було. І, як ви пам’ятаєте, і Президент, і перший заступник голови ВР, всі кричали, наскільки цей договір для нас потрібен. Але для чого потрібен – я не можу сказати. Тим більше, що сьогодні Президент пропонує припинити його дію, начебто він і не був потрібний».

Так само «Самопоміч»  наполягала, щоб усі договори, які Росія порушила, мали бути денонсовані і Україною. Це стосується і домовленостей про безвізове пересування.

Однак лише зараз, після запровадження воєнного стану, влада нарешті забороняє в’їзд росіянам-чоловікам.

Лідер фракції Олег Березюк звертає увагу на такі політичні маніпуляції:

«Ви пам’ятаєте зміст повідомлень, які давала «Самопоміч» три-чотири роки тому. Сьогодні той самий зміст є в риториці Президента України. Так само з’явиться в риториці і розірвання дипломатичних відносин. На жаль, ми є свідками не тільки  використання інтересів України у власних цілях, а й загрози знищення держави в цілому. Через політичні маніпуляції, знецінення державних інституцій та відсутність елементарної політичної відповідальності».

Чому ж пропозиції «Самопомочі» почали виконуватись тільки зараз? На думку Оксани Сироїд, Президент вирішив заробити собі трохи авторитету на антиросійській риториці.

Таким чином, чекаємо на реалізацію інших пропозицій «Самопомочі»: розірвання дипломатичних відносин, залучення  третьої сторони у визволення полонених, припинення імпорту з Росії і повернення українських заробітчан з РФ. Просто реалізовуючи пропозиції «Самопомочі», можна реанімувати економіку і створити нормальні умови праці тут, щоб не їздити в пошуках кращого життя навіть до агресора.

«Кожного дня невиконання цих речей вводить в подальшу кризу та загрозу для українського суспільства і держави», – підсумовує Березюк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини