Політичне замовлення чи просто злочин? Офіс “Самопомочі” було пограбовано

У місті Запоріжжя громадська приймальня обласної організації політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” (яка знаходиться за адресою проспект Металургів 19 -ред.) була пограбована.

Сьогодні, 10 травня, о 10-ій годині ранку співробітниця “Самопомочі” відкрила офіс та побачила розкидані документи, бите скло, перевернуті меблі та серйозний розгардіяш – громадську приймальню політичної партії було пограбовано.

З приміщення була викрадена комп’ютерна техніка: монітор, системний блок, принтер, два партійні телефони, вайфай роутер і тд.

на відео: керівник приймальні Євген Нагорний

Що важливо, грабіжники викрали саме робочий комп’ютер керівника громадської приймальні Євгена Нагорного, а інші два вони не чіпали, хоча техніка абсолютно однакова. На робочому столі керівника перериті та розкидані усі документи.

Варто зазначити, саме на робочому комп’ютері керівника офісу (комп’ютер  був встановлений з самого початку відкриття громадської приймальні партії “Самопомочі”, тобто з початку 2015 року–ред.) була накопичена важлива партійна інформація, були збережені доступи до особистої пошти та Фейсбуку, як керівника офісу, так і інших співробітників партії “Самопоміч”.

Як повідомили в поліції, у злодія не викликало ніяких незручностей відкрити та закрити за собою двері. Адже, двері були зачинені і слідів злому озброєним оком не помітно.

Наразі ведеться слідство. Деталі скоро. Слідуйте за новинами “Самопомочі”.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини