Політичне шахрайство у Київраді мають розслідувати правоохоронці

Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді вимагають від Головного управління Національної поліції, а також столичної прокуратури розслідувати факт грубого порушення законодавства через голосування 27.10 у залі сторонньої особи.

Про це депутати заявили на прес-конференції, що відбулася сьогодні, 4 листопада 2016 року в Українському кризовому медіа-центрі.

Депутати подали до відповідних органів заяву про вчинення кримінального правопорушення невідомим, що проголосував замість депутата, тим самим,  вплинувши на ухвалення ряду рішень.

Найбільш кричущим з яких стало внесення правок у бюджет Києва 2016. Через що, місто сплатить монополістам ПАТ «Київенерго» і ПАТ АК «Київводоканал» сумнівні борги у сумі 448 млн грн.

«Такі неймовірно зухвалі випадки маніпуляцій у стилі попередньої влади мають бути розслідувані не лише внутрішніми комісіями, а й відповідними органами з приверненням уваги громади, гроші якої будуть витрачені»,- зазначив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Гусовський.

За словами депутата Київради  від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вадима Васильчука, який помітив факт правопорушення, такі дії було вчинено, щоб у будь-який спосіб проголосувати за відверто несправедливі для киян фінансові питання правок бюджету 2016. Зокрема, компенсація 448 млн 300 тис грн заборгованості окремих ЖЕКів перед Київенерго та Київводоканалом. Таким чином, кияни сплатять за комунальні послуги фактично двічі – коли вони сплатили свого часу і тепер, коли місто розраховується за сумнівні борги окремих комунальних підприємств.

«Київрада продемонструвала з одного боку юридичне невігластво, з іншого боку фінансову безпорадність. А з політичної точки зору  – абсолютну безвідповідальність по відношенню до киян», – зазначив депутат Київради від «Об’єднання «Самопомочі» Андрій Осадчук.

Столичне «Об’єднання «Самопоміч» активно працюватиме, аби особи, які здійснили це правопорушення та особи, які цьому потурали, були покарані відповідно до чинного законодавства.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини