В Конотопі поліція погрожує криміналом за блокаду активістам Самопомочі

У Конотопі (Сумська область) обласна поліція переслідує регіональних представників партії «Самопоміч», зокрема нашого активіста Віталія  Деркача.

«Мене хотіли допитати щодо відкритого кримінального провадження за фактом зупинки потягів народними депутатами Єгором Соболєвим та Семеном Семенченком. Намагались виявити мою причетність до перебування депутатів на перегоні «Конотоп-Алтинівка». Представники обласної поліції були також зацікавлені діями інших членів нашої організації», – коментує Віталій Деркач.

Зі слів представника обласної поліції, вони не зупиняться на особі виключно пана Деркача і мають наміри допитати всіх активістів та представників «Самопомочі» у місті.

Крім того, слідчий Конотопської поліції  відвідав офіс місцевого осередку «Самопомочі»  задля ще одного допиту. Метою був вплив на активістів через тиск та виклик на допити у місто Суми.

Об’єднання Самопоміч у Конотопі було попереджено про можливість обшуку та вилучення комп’ютерів. Поряд з цим надійшов запит від головного управління Національної поліції в Сумській області Конопотського відділу на надання переліку всіх членів Конотопської міської організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Переслідування і тиск від органів влади та поліції одночасно спостерігається і у інших містах, наприклад Дніпро та Луцьк.

 

Звернення поліції до осередку

object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини