Поки тривала година виступів в Україні померло майже 100 людей…,— Романова

Саме стільки людей щогодини вмирає в Україні. Більше того, наша країна посіла ганебне 2 місце у світі за рівнем смертності. За цим показником ми знаходимося поряд з такими державами як Південна Африка та Лесото.

Тривалість життя українців щороку зменшується на 1 рік

Крім того, якщо прогноз ООН дає цифри, що за 30 років населення України може скоротитися до 30 млн осіб, то прогнози українських науковців значно гірші. Слід врахувати, що ООН відштовхується від офіційної статистики, а вона, на жаль, не відповідає дійсності, бо перепису населення в нашій державі не проводилося вже 16 років. (!)

Вітчизняні вчені прорахували , що зараз в Україні залишилось не більше 35 млн людей, а не 42 млн, як подає офіційна статистика. Тривалість життя щороку зменшується на 1 рік, і вже зараз за цим показником ми знаходимося на ганебному 126 місці у світі. Так, українські чоловіки помирають у 64 роки, жінки – у 75.

На одного пенсіонера припадає менше однієї працюючої людини

Не менше занепокоєння викликає ситуація з молодими людьми, котрі масово виїжджають закордон у пошуках ліпшого життя. Мільйони розумних та талановитих людей, які змогли би підняти економіку України та сплачувати податки для наповнення Пенсійного фонду, виїхали.

Уже зараз на одного пенсіонера припадає менше однієї працюючої людини, а це означає, що будь-яка пенсійна реформа без одночасного збільшення кількості працюючого населення приречена.

Безвіз – це добре, але без створення робочих місць та привабливого податкового клімату всередині українці масово виїжджатимуть з країни під виглядом туристів та зміцнюватимуть економіку європейських держав.

Що робити?

Відтак, «Об’єднання «Самопоміч» вимагає:

  • провести наступного року перепис населення, який вже не проводився 16 років;
  • розробити низку заходів з подолання демографічної кризи, а саме зі стимулювання народжуваності та збільшення тривалості життя завдяки проведенню реформи охорони здоров’я;
  • сприяти збільшенню робочих місць та заохочувати працювати;
  • провести реальну податкову реформу, яка забезпечить зменшення податкового навантаження малого та середнього бізнесу, а не олігархату.

Без цих заходів країна може вимерти!

Анна Романова
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті