«Поки не будуть покарані винні у злочинах проти українського суспільства, вчорашні події повторюватимуться», – «Самопоміч»

Протягом останніх місяців події, які відбуваються в Україні, вказують на розгортання поліцейської репресивної машини, що виступає проти власного народу. Ті заворушення, що сталися 9 травня, вчергове довели – поліція була знову використана проти людей та водночас не захистила демонстрантів.

Депутати фракції переконані – поки не будуть покарані ті, хто вбивав людей на Майдані, ті, хто нищив громадянське суспільство в Полтаві, Одесі, Харкові, поки не будуть покарані ті, хто провокував та нападав на блокадників, які виступили проти торгівлі на крові, поки не покарають тих, хто завів колабораціоністів у Верховну Раду, попри всі правила регламенту та закону, доти правоохоронні органи будуть використовуватися ворогами проти українського народу.

Ми вимагаємо не чергового окозамилювання, а притягнення до відповідальності найвищих посадових осіб держави.

Відповідальність за події 9 травня лежить також на Міністерстві інформаційної політики та Нацраді з питань радіо та телебачення, які своїм мовчанням та бездіяльністю толерували та допустили заворушення, що сталися вчора. Адже протягом тижнів з одного із центральних телеканалів йшла пропаганда акції, яка була організована та зрежисована Кремлем.

Ми переконанні – поки не покарані винні, такі події будуть повторюватися.

Завдання суспільства – це припинити і вимагати конкретних дій та справедливості», – фракція «Самопоміч»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини