Подоляк: «Українці будують державу не для Президентів»

Кандидати у Президенти міряються аналізами, а в суспільства лоби тріщать. Депутат «Самопомочі» Ірина Подоляк закликає припинити нагнітання конфліктності між прихильниками того чи іншого кандидата. Вона наголошує: «Президенти міняються, і їхня зміна залежить від людей, від нас. Нам ці зміни робити разом. Ми будуємо державу не для Президентів. Президенти повинні бути інструментами, які допомагають будувати державу для людей».

«Ми хочемо жити в країні, де всім відповідальним громадянам жити комфортно. І завдання держави – створити цей комфорт не за рахунок протиставлення однієї людини іншій».

«Моє розуміння і моє відчуття, що великою мірою президент Порошенко для значної кількості українців теж став таким же віртуальним, як і кандидат Зеленський. Ті речі, які ми чуємо з екранів телебачення, з радіо і те, що є в реальній політиці, в реальному житті – не завжди тотожні. Точніше, абсолютно різні. Нам, громадянам, треба відновлювати довіру перш за все один до одного, розуміти, за які цінності і за яку державу ми готові боротися, а не за те, хто нам дасть комфортні умови. Ніхто нам не влаштує в Україні Ріо-де-Жанейро, поки ми самі собі його не влаштуємо. І українському народові ще багато доведеться докладати зусиль з будь-яким Президентом, який переможе в другому турі».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини