Подоляк: «Український простір повинен бути маркований українськими символами»

«Парламент сьогодні ухвалив єдино правильне і раціональне рішення: скерувати на аналіз до Конституційного суду законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську», – так коментує голосування про перейменування області депутат «Самопомочі» Ірина Подоляк.

Нагадуємо, що депутати не могли визначитися, як перейменувати Дніпропетровську область – на Січеславську чи Дніпровську, і звучали пропозиції скерувати до Конституційного суду одразу два варіанти. Ось в цьому була б проблема, на думку Подоляк.

 «Є таке українське прислів’я «Чим горщик накипів, тим буде пахнути», не намагаймося надурити одні одних. Якщо би ми проголосували за два рішення – це було б чергове обдурення нас самих і українців, тому що Конституційний суд без сумніву визнав би обидва рішення конституційними, і тоді, через деякий час, ми знову обговорювали б те саме годинами у сесійній залі».

Також Ірина Подоляк застерігає колег-депутатів, щоб не слухати парламентарів, які ніяк не можуть розпрощатися з московськими і кремлівськими символами на території України. Український простір повинен бути маркований українськими символами.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини