Підлісецький: «За злочинні рішення та бездіяльність НКРЕКП політичну відповідальність повинен нести Президент»

Як зазначив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Лев Підлісецький, ситуація із НКРЕКП є дійсно критичною: всі ринки є в ручному управлінні і регулюються лише комісією, однак сьогодні там немає кворуму, тому жодне рішення не може бути прийнятим.

«Але чому так сталося і хто несе за це відповідальність? Всіх членів НКРЕКП до сьогоднішнього дня призначав Президент України. Також Президент затягував два місяці із підписанням закону про регулятора.

Кілька місяців ми чекали на підписання указу Президента на початок ротації членів НКРЕКП. Президент — останній, хто делегував членів у номінаційну комісію, при цьому, це було зроблено тоді, коли вже не було кворуму», – розповідає народний депутат.

Лев Підлісецький акцентує, що тимчасова передача повноважень із делегування членів НКРЕКП виключно Президенту, яку сьогодні підтримала провладна більшість парламенту — дуже небезпечне явище.

«Та разом із тим зрозуміло, що власне Президент повинен нести усю політичну відповідальність за злочинні рішення та бездіяльність НКРЕКП: жахливу формулу «Роттердам+», тарифи на підключення та інші речі, які обходяться державі у мільярди гривень. І передача цих повноважень має покласти і велику політичну відповідальність на Президента за все, що відбувається зараз на ринку, і що буде відбуватися далі», – наголошує Лев Підлісецький.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини