Підлісецький: «Останніми роками енергетична система країни працювала на збагачення олігархічних структур, а не на якісне постачання електроенергії населенню»

Проводячи на Сході України виїзне засідання фракції, народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» відвідали Вуглегірську ТЕС та поспілкувались із керівництвом станції.

«Станція працює в мінімальному режимі з одним працюючим блоком. Враховуючи пропускну потужність ліній, які зараз є в роботі, ситуацію із температурними та режимними обмеженнями, вони зараз абсолютно забезпеченні вугіллям газової групи, яке поставляється з підконтрольних Україні територій. Єдине що, є невеликі зміни у зв’язку з необхідністю довезення вугілля з більшим плечем доставки, але воно надходить вчасно, склади заповнені. Відтак, станція нормально функціонує і немає особливо великих проблем ані пов’язаних з блокадою, ані з іншими питаннями», – розповідає народний депутат Лев Підлісецький.

За його словами, ця поїздка дала депутатам дуже багато розуміння, як працює система і що треба удосконалювати.

«Будь-яка криза зажди дає можливості для змін. Сьогоднішня криза в енергетиці, викликана вимушеним припиненням поставок вугілля, дає великий шанс на зміни в енергосистемі, адже останніми роками вона працювала на збагачення олігархічних структур, а не на якісне та безпечне постачання електроенергії населенню та економіці.

Останніми тижнями ми бачимо достатньо якісні дії диспетчерів енергосистеми, які змогли забезпечити роботу з тими обмеженнями та мінімальними запасами, які є. Я думаю, що це великий позитив, аби покращувати ситуацію в майбутньому та враховувати всі ризики, які існують сьогодні», – зазначає Лев Підлісецький.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини