Під стінами Київради відбувся «День небайдужості» на підтримку створення музею на Поштовій площі

7 червня під стінами Київради відбулася громадська акція «День небайдужості» на підтримку створення музею на Поштовій площі. Кияни отримали вхідні квитки, стали в чергу і пройшли через символічний вхід в майбутній музей.

Саме сьогодні Київрада мала розглядати у другому читанні проект рішення про створення музею, однак міський голова цього питання до порядку денного не вніс.

«Питання Поштової площі уособлює все, що наболіло не лише в Києві, а й в усій Україні, а тому сьогоднішня акція є принциповою і дуже вагомою. Без вас, кияни, цього б всього не сталося. Ми знаємо, що це тільки перші кроки. Але наша спроможність зробити їх і об’єднатися навколо бачення, яким буде Київ – безцінна», – заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ, автор проекту рішення про створення музею на Поштовій Сергій Гусовський.

До акції приєднався і народний депутат партії «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Рішення про створення музею на Поштовій надважливе, тому я бажаю колегам з Київради вийти сьогодні з перемогою. Сподіваюся, в такій самій компанії ми зберемося з вами за декілька років біля справжнього входу в реальний музей», – звернувся до киян нардеп.

Активістів таки почули: сьогодні депутати розглядатимуть проект рішення щодо музею на Поштовій. Міський голова вніс питання у порядок денний пленарного засідання.

Нагадаємо, 19 квітня Київрада проголосувала в першому читанні за проект рішення про створення музею на Поштовій площі. Документом передбачено ініціювання припинення інвестиційного договору з компанією, що будує на Поштовій підземний ТРЦ, передавання недобудови у власність міста, продовження археологічних досліджень та створення сучасного музею.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини