Під час години уряду у ВР «Самопоміч» хоче почути міністрів фінансів та оборони

У фракції Об’єднання «Самопоміч» вимагають викликати до Верховної Ради міністра оборони Степана Полторака та міністра фінансів Наталію Яресько. Про це на засіданні підготовчої ради заявив глава фракції Олег Березюк.

«Коаліція пішла назустріч уряду, і ми прийняли бюджет. Ми очікували від уряду, що ті суттєві зміни, які протягом 18 годин спільної роботи фракцій та уряду було внесено до бюджету, з’являться. Але вони досі не з’явилися, і тому нас справедливо звинувачують, що ми пішли на поступки олігархічним системам», – сказав Березюк.

Він зазначив, що «Самопоміч» вимагає від прем’єр-міністра та міністра фінансів покарати тих, хто винен у цьому.

«Я хочу попросити, щоб на п’ятницю міністр фінансів, прем’єр-міністр дали нам пояснення: хто з їхніх підлеглих був покараний за неякісне виконання підготовки бюджету на 2015 рік», – підкреслив Березюк.

Крім того, у фракції хочуть почути від міністра оборони, на що саме буде витрачено кошти, виділені з держбюджету на силове відомство. «Необхідно запросити міністра оборони, щоб заслухати про його плани щодо витрат неймовірно великого бюджету, передбаченого на оборону, і почути відповіді на деякі незрозумілі питання», – додав народний депутат.

За словами депутата, викликає занепокоєння, зокрема, різниця зарплат між бійцями Нацгвардії і ВСУ та брак оперативності у роботі мобільних військових госпіталів.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини