«Перший наш фронт на Сході, другий – у боротьбі з бідністю», – Микола Кміть

Дві надважливі речі для української держави сьогодні – це зміцнення обороноздатності країни для гідної відсічі ворогу та подолання бідності. Так вважає підприємець, 8-й номер у списку «Самопомочі» на парламентські вибори Микола Кміть.

«Бідна людина не може думати про високі матерії, вона не може по суті генерувати, фінансувати малий та середній бізнес. А у нас понад половину населення за межею бідності, тому це другий фронт», – каже він.

На переконання Миколи Кмітя, для того, щоб зробити серйозний поштовх до розвитку української економіки, треба збільшити купівельну спроможність населення.

«Якщо люди матимуть можливість витрачати на своє забезпечення не 500 гривень на місяць, бо решта йде на «комуналку», а могли б витрачати 5-6 тисяч гривень, то все це піде в економіку. І дуже важливо в цей момент створити такі можливості, щоб ми ковбасу не ввозили з-за кордону. Це друга задача, і це дасть найбільший поштовх», – наголошує Микола Кміть.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини