ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗИТ-ПОЛІВ: «ОБ’ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ» ОТРИМУЄ 13,2% ПІДТРИМКИ ВИБОЦІВ

26 жовтня 2014 року, Київ – Щойно було оприлюднено результати загальнонаціонального екзит-полу згідно якого партія «Об’єднання Самопоміч» отримує 13,2% підтримки виборців.

Дослідження проводив консорціум “Національний екзит-пол-2014”, до складу якого входять Фонд “Демократичні ініціативи ім.І.Кучерявого”, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім.О.Разумкова. В межах проведеного дослідження інтерв’юери опитали близько 16 643 тисяч респондентів станом на 18:00, підрахунок продовжується до закриття виборчих дільниць.

Результати опитувань свідчать про наступний результат: “Блок Петра Порошенка” – 23 %, “Народний фронт” – 21,3%, “Об’єднання Самопоміч”- 13,2 %, “Опозиційний блок” – 7,6%, “Радикальна партія Ляшка – 6,4%”, ВО “Свобода – 6,3%, ВО “Батьківщина” – 5,6 %.

Ганна Гопко, №1 у списку Об’єднання «Самопоміч», співзасновник Реанімаційного пакету реформ:

“Сьогоднішня подія – це результат величезної праці команди людей і натхнення від всіх українців, перед ким ми взяли відповідальність за майбутній парламент. Для нас це не сенсація, ми бачили запит людей на нову якість політики. Самопоміч – це команда досвідчених людей з конкретними досягненнями: ми першими відкрили списки, дали змогу оцінити наших людей, об’єднали багато різних спільнот та політичних сил, оприлюднили декларації, джерела фінансування.

Перше,що ми будемо робити в парламенті – не говорити про реформи, а терміново починати впроваджувати. Ми не готові зараз озвучувати ідеї коаліції, але вона має бути проукраїнською”.

Семен Семенченко, №2 у списку, командир добровольчого батальйону “Донбас”:

“Командные приоритеты – решение вопросов безопасности страны, люстрация и кадровые замены. Мы открываем окно для тех людей, которые хотят добра стране, совместно работать над проектами, которые нужны Украине и положить конец клановости в политике. Мы благодарны нашим избирателям, постараемся оправдать ожидания”.

Єгор Соболєв, №13 у списку, керівник громадського Люстраційного комітету

“Основний пріоритет – зняття депутатської недоторканності. Ми змусимо нову раду за це проголосувати, тому що це ганебне поняття в українському парламенті”.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини