«Перше, що зробить наступний президент Садовий – зшиє країну дорогами», – Семенуха

Про це народний депутат Роман Семенуха заявив, відвідуючи із робочим візитом Херсонщину.

Спілкуючись із трудовими колективами, студентством, бізнесом, нардеп почув чи не основну проблему мешканців – фактичну відсутність доріг в регіоні.

Якість дорожнього покриття гальмує розвиток регіону, відлякуючи інвесторів, туристів, змушуючи бізнес шукати інші області для діяльності та розвитку, – переконаний нардеп.

«Маючи усі ресурси та можливості для розвитку, фактично Херсон ізольований від східної України. Дорога Херсон – Нікополь де-факто відсутня. Як можуть у такому разі до Херсона дістатися українці з Донеччини, Сумщини, Полтавщини, Харківщини, Дніпропетровщини? Навіть потяг Харків -Херсон йде понад 18 годин. І це відбувається у 21-му столітті. Про який розвиток бізнесу, туризму може йти мова? Відповідно, Херсонщина – серед лідерів в Україні за найнижчим рівнем зарплат. Середня за 9 місяців цього року становила менш як 7 тисяч гривень».

З’єднати країну – якісним автомобільним, залізничним, річковим та авіасполученням – це ключове завдання для наступного президента, який дійсно прагне і знає, як саме змінити країну.

«Позиція Андрія Садового – зшити Україну, аби вона стала привабливою для інвесторів, аби розвивався туристичний потенціал, а українці отримали реальну можливість подорожувати і відпочивати у своїй країні», – підсумував нардеп.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини