Пастух: «Засідання комітету безпеки і оборони НЕ БУЛО!»

Депутат «Самопомочі» наголошує, що Комітет ВР з нацбезпеки і оборони не збирався на засідання 3.10 і 4.10, оскільки не було кворуму. Отже, жодних рішень, жодного голосування (в тому числі, і за так званий Закон про особливий статус Донбасу) не може бути.

«Наперед повідомляю, що депутати від «Самопомочі» не брали участі у цьому комітеті, де була спроба легалізувати амністію для бойовиків, які вбивали наших військових на Сході.

Сьогодні не відбувалося ніякого засідання комітету, тому що його члени не були повідомлені про це засідання, про порядок денний, і тим більше, не було жодного голосування».

Зауважимо, що напередодні Президент подав до парламенту як невідкладний законопроект про продовження дії Закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областей. Відповідно, Комітет з питань нацбезпеки та оборони заявляє, що 3 жовтня погодив ухвалення президентського законопроекту №9153. Хоча на засіданні було лише 8 членів комітету з 10-ти необхідних для кворуму.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини