Пастух: “Влада допомагає агресору використовувати міжнародне право проти тих, хто поклав за Україну своє життя і здоров’я”

Допоки парламент не визнає російську агресію і офіційно не заявить про це всьому світу, українські солдати можуть бути притягнуті до відповідальності за міжнародними позовами, зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух.

«Герої, які пішли на передову захищати країну, виконали свій обов’язок. Але ті, хто прийшов до влади, три роки бояться виконати свій – визнати Росію окупантом, який вторгся на українську територію. Саме Конституція України зобов’язує Президента приймати рішення щодо використання Збройних сил. Саме Конституція України у 9 частині 85 статті говорить про те, що Верховна Рада дає згоду на використання Збройних сил для відсічі агресії», – наголошує народний депутат.

«Самопоміч» вимагає від Президента прийняти рішення про застосування Збройних сил України у зв’язку з російською агресією і окупацією та звернутися з цим рішенням до парламенту, як це передбачає Конституція України.

Фракція вимагає від парламенту дати згоду на застосування Збройних сил і НЕВІДКЛАДНО прийняти закон про визнання окупації територій Російською Федерацією, як підставу для застосування Збройних сил.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини