Пастух: «Україні потрібен пояс безпеки із західними союзниками»

У протидії російській агресії Україні потрібен новий формат співпраці із західними партнерами, вважає нардеп «Самопомочі» Тарас Пастух. Адже Кремль воює у різних проявах не лише проти нашої держави.

«Росія почала світову війну: мілітарно на території України, а в Європі – інформаційно через корумповані медіа та політиків. Особливо сьогодні це відчувають країни Балтії, Польща і Румунія».

І саме ці країни, за словами Пастуха, нас підштовхують до ідеї створення своєрідного поясу безпеки. «Ці країни готові підтримувати Україну і експертним рівнем, і мілітарним. Ви бачите наскільки сьогодні посилюється американська присутність у Польщі, Балтії, а ці країни – члени НАТО».

Пастух наголошує:
«Якщо нам вдасться сформувати такий безпековий союз з країнами-членами НАТО, то він стане своєрідним запобіжником і для України, і для Європи. Це означає, що завдяки західним партнерам, наша позиція в протистоянні російській агресії значно посилиться. Безпековий пояс може стати форматом, який врятує не лише Україну, а й Європу і світ».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини