Пастух: «Цинізм на кістках дітей: Одеська мерія відкриває табір «Вікторія» у червні цього року»

Влада Одеси збирається знову відкрити табір «Вікторія», де у вересні 2017 року сталася масштабна пожежа і забрала життя трьох дітей, – про це повідомляють батьки загиблих і просять депутатів не допустити цього. Їх прохання озвучив представник «Самопомочі» Тарас Пастух.

Депутат наголошує, що слідство старається як може, щоб винних не було покарано. «Слідство, яке фактично призначило дві різні експертизи, і через які дійшли висновку, що винні пожежники і виховательки. Але хто призвів до цієї трагедії – ці експертизи відповіді не дають».

Батьки загиблих дітей  домоглися призначення міжнародної незалежної експертизи. Слідству вона не сподобалась, її роботі перешкоджали, але, попри це, вона відбулась. Дослідження підтвердило, що займання сталося через чайник, і санаторій спалахнув миттєво – вже за 7 хвилин ці будівлі були охоплені вогнем, і в дітей не було жодного шансу врятуватись.

Також, за словами Пастуха, незалежні експерти дослідили згарище табору. Воно навіть не було прибрано належним чином – експертиза виявила 50 частинок решток загиблих дітей. Вони не були поховані.

Далі – більше, розповідає тарас Пастух:

«Міська рада разом з судами, разом зі слідством робить спроби приховати це. А потім додумується до такого цинізму, що під час запровадження воєнного стану мерія знаходить єдине місце, де провести збори резервістів, – табір «Вікторія». Мерія, за рішенням суду, знімає арешт і на згарищі, на рештках дітей, проводить збори резервістів».

Тепер же одеська влада хоче відкрити табір знову у червні цього року. Батьки загиблих дітей просять запобігти цьому, не дати замовчати ці факти, бо непокаране зло повернеться.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини