Пастух: «Справа Колмогорова – надія багатьох наших військових, яких під надуманими приводами утримують під вартою»

Чергова перемога у справі прикордонника Сергія Колмогорова. Приморський районний суд Маріуполя задовольнив клопотання захисту щодо відведення суддів Олексія Шишиліна і Дмитра Дьяченка — адвокати мали сумніви у їх неупередженості.

Як повідомив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух, який був присутнім на судовому засіданні, наступну колегію сформують за допомогою електронної системи розподілу.

«Ця справа є надією багатьох наших військових, яких під надуманими приводами утримують під вартою, а деякі з них вже отримали обвинувачувальні вироки. Якщо в справі Сергія вдасться встановити правду, то суди почнуть розглядати подібні справи, враховуючи те, що військовослужбовці виконували завдання щодо захисту держави, а не діяли на власний розсуд»,- зазначив Тарас Пастух.

Нагадаємо, у 2016 році Приморський райсуд вирішив ув’язнити Сергія Колмогорова на 13 років. Його було визнано винним в умисному вбивстві пасажирки автомобіля, який не зупинився на вимогу прикордонника на блок-посту в Маріуполі.

Згодом Вищий спеціальний суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ звільнив Сергія Колмогорова з-під варти та відправив цю справу на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини