Пастух: «Постанови щодо Росії означають тільки те, що ми «стурбовані»

Парламент ухвалив постанову про невизнання Україною легітимності виборів президента Росії у Криму. За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Тараса Пастуха, сьогодні це не більше, аніж політична позиція, засудження дій окупанта.

Такі заяви, переконаний народний депутат, українська влада має підкріплювати конкретними радикальними кроками щодо Росії: «Парламент повинен впроваджувати фінансові санкції до російського бізнесу, Міністерство закордонних справ — вислати російських дипломатів з України та денонсувати угоди про дружбу та співробітництво. Ця постанова має стати і поштовхом для дій Президента. Чи може він, після цього засудження та невизнання результатів виборів у Криму парламентом, спілкуватися із нелегітимним президентом Російської Федерації? На нашу думку, очевидно, що ні!»

Тарас Пастух нагадує, як на першому році війни, коли тисячі українців помирали на війні, Європа і світ «висловлювали занепокоєння».

«Тоді ми обурювалися і просили наших партнерів запровадити не лише санкції, але й конкретними діями допомогти Україні. Сьогодні Європа та світ вже зрозуміли, що таке «російська чума» і перейшли до рішучих дій. Коли це зробить Україна?»

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини