Пастух: «Ідея про зняття економічної блокади з ОРДЛО не враховує чинне українське законодавство»

Коментуючи ініціативу щодо зняття економічної блокади з окупованих територій Донецької та Луганської областей, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух наголошує, що зазначена ідея не враховує чинні норми українського законодавства. 

Парламентар деталізує: «Сьогодні в правовому полі, крім рішення РНБО про економічну блокаду окупованих територій, також діють зміни до законодавства, в якому Росія визнається агресором. І там повноваження про переміщення товарів, якісь торгові стосунки перекладені з Кабінету Міністрів на військових». 

«Я хочу побачити того військового генерала, який буде підписувати накладні, які будуть йти в так звані «ДНР», «ЛНР», – підсумовує Тарас Пастух.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини