Пастух: «Головне питання – хто нестиме відповідальність, якщо розмінування буде проведено неякісно?»

У вівторок, 6 листопада, Верховна Рада розглядала чотири проекти законів щодо протимінної діяльності. Врешті, один з них, №9080-1, було ухвалено в першому читанні.

Під час обговорення ініціатив народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух наголошував, що проекти законів потребують доопрацювання, адже у вигляді, підготовленому до першого читання, не вирішують завдання безпеки українців.

Парламентар пояснював: «Я ставив фактично всім доповідачам найголовніше запитання – хто буде нести персональну відповідальність, якщо ця робота буде проведена неякісно? Якщо вчергове ми говоримо, що той чи інший центральний орган, то практика показує, що ніхто не несе відповідальності, громадяни роками судяться з державою».

До проблеми Верховна Рада, на думку Тараса Пастуха, підійшла, на жаль, не з точки зору безпеки українців, а з точки зору створення чергового центрального органу та посад, які мають задовольнити амбіції тих чи інших політичних сил.

«Тобто, в результаті, – підкреслив під час обговорення народний депутат, – ми створюємо орган з купою посад, де для того, щоб розмінувати один квадратний кілометр української землі, ми повинні фінансувати десятки, можливо, сотні людей, які навіть, ймовірно, до кінця не розбираються в тому, що вони повинні підписувати».

Найголовніше, підсумовував народний депутат, це відчуття українцями безпеки та захищеності в рідній країні.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини