Парламентський комітет взявся за вивчення питання недопущення депутатів харківської «Самопомочі» на засідання міської ради

Сьогодні парламентський Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування доручив його голові вивчити безпрецедентний випадок недопущення депутатів Харківської міської ради на засідання та подати відповідного листа до Генеральної прокуратури.

У середу, 20 вересня, фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Харкові фізично не змогла потрапити на заплановану сесію міської ради та взяти участь у засіданні, адже входи у приміщення були заблоковані.

Ініціативу ретельного вивчення ганебного порушення закону у Харкові висловив керівник фракції «Самопоміч»  Олег Березюк, профільний комітет це підтримав одноголосно.

«Це катастрофічний випадок, де порушено не лише права людей, але і право депутата виконувати свої обов’язки. Це кримінальна стаття», – відзначив Олег Березюк.

За його словами, цей випадок – не перший, адже і на одну з попередніх сесій не пускали двох депутатів місцевої ради. Він зауважив: «Тоді ми написали в поліцію, але там не відкрили провадження. Сьогодні це сталося повторно, але у більш брутальний спосіб».

Учасники Комітету під час обговорення проблеми зауважили, що «українці це вже проходили», та охрестили харківський інцидент відвертою дикістю.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини