Парламент повинен негайно обрати новий склад ЦВК, — заява «Самопомочі»

Верховна Рада має без зволікань звільнити з посади голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського та змінити склад органу. Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сьогодні ми маємо проблему – голова ЦВК перебуває під слідством, йому оголошена підозра у кримінальному злочині. Ми повинні негайно звільнити цю особу та обрати новий склад ЦВК», – певен Олег Березюк.

На думку політика, чинний склад комісії (у більшості з членів якого ще у 2014 році закінчився термін повноважень) бережеться через інтереси олігархів.

«Олігархічний режим готує себе до відтворення. Політичну систему він має, закон про вибори за відкритими списками на пропорційній основі приймати не хоче. Тепер потрібні тільки гроші. Але і вони знайдуться», – підсумовує Олег Березюк.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини