«Парламент має працювати, доки не ухвалить закон про вибори на пропорційній основі з відкрити списками», – Березюк

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, ті, хто очолює розгул мільярдної корупції в Україні, прекрасно і безпечно себе почувають, натомість переслідуються та сидять в тюрмах ті, хто бореться проти них.

«При цьому, ми сьогодні не чуємо від коаліції про те, що першим на порядку денному парламенту має бути закон про антикорупційний суд.

Чому? Тому що він є загрозою для олігархату. Вони не хочуть його впроваджувати, хоча це – не тільки вимога людей, а й наших міжнародних партнерів, які втомилися спонсорувати олігархат, а не допомагати українській економіці ставати стабільною», – наголошує народний депутат.

Олег Березюк звертає увагу на те, що все це відбувається на фоні шантажу дочасними виборами парламенту — перед президентськими.

«Виявляється, є такий поговір у Верховній Раді — чутки, що коаліція образиться за те, що парламент не захоче ухвалювати закон про антикорупційний суд і розпустить його. Це кого ви дурите? Людей?

Сьогодні парламент має працювати. І працювати доти, доки не ухвалить закон про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками. Бо це – єдиний запобіжник (не панацея, але усе ж шанс), що олігархат не відновить себе у наступній владі і не буде далі грабувати країну, а в гіршому випадку — не здасть її суверенітет заради власної олігархічної вигоди», – підсумовує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини