«Парламент демонструє синдром бурхливої діяльності, який прикриває розкрадання та подальшу олігархізацію країни, що призведе до її знищення», — Березюк

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, порядок денний, який представили під час погоджувальної ради парламенту, відверто ігнорує реальні потреби українського суспільства.

«Це – синдром бурхливої діяльності, який прикриває розкрадання та олігархізацію нашої країни, олігархізацію політики, економіки, а можливо, і знищення самого суверенітету цієї країни. Декілька прикладів: селище Захарівка Одеської області, зовсім поруч з Придністров’ям. Молодий чоловік, 30 років, важка форма ДЦП. Але так сталося, що не має ані паспорта, ані групи інвалідності, ані пенсії.

Живе виключно на плечах громади. І отримав десятки листів, у тому числі від Адміністрації Президента, Міністерства юстиції про неспроможність допомогти конкретній людині із інвалідністю отримувати хоча б пенсію. Чия це держава? Його держава?

Балаклія. Державні кошти виділено тільки на третину тих квартир і будинків, які можна сьогодні відновити. А хто буде відновлювати все інше? Ба більше, начальник гарнізону, при якому це сталося, і надалі працює на посаді та ще й сам себе розслідує. Новобогданівка, Лозова, Сватово, Балаклія. Хто розслідував та поніс відповідальність?

А влада розповідає про економічні успіхи та незмінність курсу реформ.

У мене виникають певні сумніви, коли я чую заяви Прем’єр-міністра щодо необхідності скасування абонплати за газ. Це ж в той самий час представники коаліції стверджують, що ті, хто обурений додатковою оплатою, є спекулянтами громадською думкою і ворогами. А ця тема – введення абонплати на газ сьогодні є найбільш обговорюваною в країні. То український народ – ворог?

У мене знов запитання – коли в порядку денному буде не імітація, а справді важливі теми: закон про антикорупційний суд, закон про зняття недоторканності, закон про вибори на пропорційній основі. Фракція «Самопоміч» наголошує на тому, що до сьогоднішнього дня в порядку денному парламенту немає закону про окуповані території.

Комітет та робоча група доопрацювала закон, який можна підписати. Підписуйте його, панове керівники фракцій!

Тимчасово окуповані території не повинні руйнувати тіло країни, яка має дбати про людей, і чи не першою чергою, про таких людей, як хлопець із ДЦП у Захарівці на Одещині», – наголошує народний депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини