ПАРЄ прийняла поправки українських делегатів до резолюції стосовно України

У ПАРЄ визнають, що Росія веде агресію та підтримує терористів на Сході України, але не хочуть продовжувати застосування санкцій. Про це повідомила депутат фракції «Самопоміч», представник української делегації до ПАРЄ Олена Сотник.

«Наразі версія репорту щодо повноважень російської делегації повністю визнає за Росією все, про що ми намагаємось розказувати делегатам: агресію, підтримку терористів, насильство. Визнає невиконання Росією раніше визначених Асамблеєю вимог та засуджує подібні дії. Але водночас вбачає потребу діалогу з Росією, а тому не усуває її делегатів з керівних органів Асамблеї й не позбавляє права голосу», – зазначила депутат на своїй сторінці у Facebook.

Вона констатує, що ПАРЄ залишає за собою право посилити обмеження повноважень російської делегації e червні, якщо РФ доти не виконає поставлених вимог.

«Маємо ситуацію, коли резолютивна частина повністю заперечує мотиваційну за принципом: убив, розчленив, а тому вирок тобі у вигляді догани!», – пояснює депутат.

Також вона зазначила, що українська делегація підготувала з десяток правок до репорту, які озвучить у четвер, та окремо працює з політичними групами і делегатами для підтримки України.

«Уже маємо першу перемогу – Парламентська асамблея Ради Європи прийняла поправки до резолюції по Україні, внесені українськими делегатами. Серед них поправка, в якій ідеться про неприпустимість фінансування тероризму з боку РФ. Таки наша делегація їх дотиснула, чим показала свою ефективність», – повідомила депутат.

За її словами, включення цієї поправки у текст резолюції фактично є офіційним визнанням органу ЄС того, що тероризм в Україні фінансує Росія.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця