Парасковія Дворянин: «Я не розумію депутатів, які через бажання тиску на «Самопоміч» роблять заручниками громади»

Конкурс мікропроектів місцевого розвитку перетворили на «ручняк». 51 голосом обранці підтримали рішення замінити співголову конкурсної ради конкурсу мікропроектів Парасковію Дворянин. В кулуарах обласної ради уже говорять про можливість впливу на результати конкурсу у 2017 році.

Відповідний проект рішення у раді готували у форс-мажорних обставинах та з рядом порушень. Спочатку зробили заміну авторів проекту рішення з голови обласної ради на голів шести фракцій, а візи під проектом збирали уже після його реєстрації на офіційному сайті ЛОР.

Офіційна аргументація появи такого рішення – рада хоче покращити конкурс мікропроектів. Варто зазначити, що після приходу у адміністрацію конкурсу депутатів «Самопомочі» Парасковії Дворянин та Івана Собка, конкурс став найуспішнішою програмою області – реалізовано 688 проектів. Показник виконання програми рекордний за усі часи роботи ЛОР – 99,6%. Цікаво, що ще вчора роботу конкурсної ради на чолі з Парасковією Дворянин оцінили на відмінно. Та попри здоровий глузд, сьогодні усунули співголову ради.

«Цьогоріч громади Львівщини вклали 40 млн грн власних коштів у конкурс мікропроектів – це свідчить про довіру до конкурсу і його позитивну оцінку у минулому році. Я була дуже засмучена, коли днями на бюджетній комісії сказали, що основний привід такого проекту рішення – усунути Параску Дворянин.

Впродовж року до мене, як до співголови конкурсної ради, не було жодного зауваження. Проведено 9 конкурсних рад, всі представники фракцій отримували необхідну інформацію. Усвідомлюю, що той, хто це придумав, переслідує мету нагнути фракцію, щоб ми голосували так, як треба. Розумію, чому сьогодні звучать закиди щодо моєї роботи в інших комісіях. Наступної сесії ви мене усунете з посади першого заступника. Я не тримаюся за посаду. Де б я не була, я буду працювати за тими самими принципами, за якими працювала завжди.

Розумію мотивацію голови фракції «Батьківщина» Юрія Гудими, який, можливо, має мрію про посаду. Але не розумію депутатського корпусу, який через політичні мотиви та бажання тиску на «Самопоміч» робить заручниками громади і усю програму.

Дозвольте у цьому конкурсі перемогти достойним проектам», – резюмувала з трибуни Парасковія Дворянин, перший заступник голови Львівської обласної ради, депутат фракції «Самопоміч».

До слова, нещодавно у мережі з’явилося відео з зустрічі народного депутата від УКРОПу Тараса Батенка з освітянами Золочівщини. Там він заявив, що невдовзі замінять склад конкурсної ради конкурсу мікропроектів і він зможе лобіювати конкретні проекти безпосередньо у голови Львівської обласної ради.

object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони