Острікова: «Вимагаємо негайного звіту уряду за два роки роботи, особливо в частині податків та митниці»

«Самопоміч» заявляє, що Кабінет Міністрів та Прем’єр-міністр повинні надати звіт перед парламентом, суспільством і платниками податків про свою діяльність за два роки.

«Коли цей уряд почав працювати, Прем’єр говорив про наведення ладу на митниці і про будівництво доріг. Дороги зараз, коли зійшов сніг, – це атракціон «американські гірки», а на митниці панують контрабандисти і правоохоронці, які наживаються на бізнесі, – заявила народний депутат фракції «Самопоміч» Тетяна Острікова, звертаючись до Володимира Гройсмана.

Вона запитує, про які 70 мільярдів додаткових надходжень від митниці уряд веде мову? Адже детально вивчивши це питання, було виявлено, що ця сума надійшла за рахунок зростання імпорту, запровадження ПДВ при імпорті газу, збільшення ввезення транспортних засобів і за рахунок девальвації національної валюти.

«А від боротьби з контрабандою та порушення митних правил реально стягнуто до бюджету лише близько 46 мільйонів гривень. Тому вимагаємо надати звіт про податкову і митну політику уряду Володимира Гройсмана за останні два роки», – наголошує народний депутат.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини