Острікова: «Уряд має негайно надати план реформи Державної фіскальної служби та митниці і призначити конкурс на голову ДФС!»

Поки уряд закладає в проект державного бюджету на 2019 рік підвищення фінансування правоохоронних органів на 23%, на митницях у всій країні відбувається затягування з митним оформлення товарів з ініціативи правоохоронців, які таким способом тиснуть на бізнес. І це в період збору врожаю та експорту!

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова наголошує: «Я, як голова митного підкомітету ВР, отримую скарги за останні тижні на те, що в зоні діяльності Одеської митниці відбуваються істотні затягування з митним оформленням зерна на експорт за ініціативи правоохоронних органів. Шукають вони на митниці фіктивний експорт. Як він може бути на митниці фіктивний, якщо експортоване зерно в наявності і готове до митного огляду?»

«Так само затягують, – продовжує Тетяна Острікова, – митне оформлення товару «вугілля деревне», відповідно до листа Управління СБУ у Волинській області, на одному з митних постів Волинської митниці ДФС. Натомість припинення хабарництва в сфері ввезення «євроблях» чомусь СБУ не цікавить!»

Відтак, народний депутат вимагає від уряду, по-перше, негайно надати план реформи Державної фіскальної служби. По-друге, призначити конкурс на керівні посади у відомство.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини