Острікова: «Поки парламент не знизить акцизи, жодних репресій щодо «євроблях» бути не може»

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова під час години запитань до уряду звернулась до Прем’єр-міністра щодо недопущення санкцій до власників автомобілів на іноземній реєстрації, допоки цю проблему законодавчо не врегулює парламент.

“Третій день урядовий квартал на Грушевського блокують власники і користувачі авто на іноземній реєстрації, з вимогою скасувати постанову уряду про боротьбу із контрабандою.

Але ж у цій постанові немає жодного слова про авто з іноземною реєстрацією. Натомість люди сьогодні кимось збурені і вони очікують репресій з конфіскацією автомобілів та штрафами у розмірі 170 тисяч гривень.

У нас держава не створила власного виробництва автомобілів, немає доступного кредитування. Натомість є штучні бар’єри для імпорту у вигляді екостандартів і надвисокі акцизи. Тому допоки ми не знизимо акцизи для всіх громадян України, для кожного, хто бажає завезти вживане авто, я прошу вашого доручення, щоб людей з авто на іноземній реєстрації не рухали», – наголосила Тетяна Острікова.

Глава уряду у відповідь погодився, що жодних репресій щодо власників автомобілів на єврономерах бути не може і сказав, що сьогодні проведе розмову і з Національною поліцією, і з іншими відповідальними органами, щоб до врегулювання в законодавчому порядку ніхто не кошмарив людей в цьому питанні.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини