Острікова: «Парламент мусить взятись за митні питання»

Депутат «Самопомочі» Тетяна Острікова просить колег якнайшвидше ухвалювати закони щодо угоди про асоціацію з ЄС. Йдеться, насамперед, про зміни в Митний кодекс щодо авторизованих економічних операторів, які Рада повинна ухвалити цього тижня хоча би в першому читанні, і про законопроект про Спільний режим транзиту.

Також вона звернулась до уряду з вимогою негайно вжити заходів щодо Херсонської митниці.

«Зараз аграрії завозять добрива для підживлення озимих. Якщо цього вчасно не зробити – втратимо 20-30% врожаю. І от Херсонська митниця, де засіли якісь шкідники, затримує митне оформлення суден з аміачною селітрою. З п‘ятниці стоїть судно, 4 години на митне оформлення давно закінчилися. Очевидно, що штучно створюються перешкоди для того, щоб підприємство пропонувало незаконну винагороду за випуск товару. Прошу уряд негайно припинити це». 

Також Острікова вимагає в парламенту розглянути законопроект про продовження пільгового періоду зі сплати акцизу на авто для того, щоб всі встигли розмитнити свої автомобілі.

«Протягом пільгового періоду розмитнено 139 тис. авто на єврономерах, які сплатили до бюджету 8,6 млрд грн, а не 13 млрд, як поширюють деякі ЗМІ. Остання сума сплачена за всі автомобілі, розмитнені за останні 90 днів, а не лише з єврономерами. Саме 8,6 млрд грн підуть до Пенсійного фонду. Стало очевидно, що не всі встигли реалізувати своє право, бо на митницях величезні черги та відбуваються масові порушення прав громадян», – наголосила Тетяна Острікова.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини