Острікова: «Олігархічна більшість в Парламенті поховала слідство в своїх інтересах»

Депутати “Самопомочі” подала законопроект, який мав скасувати скандальні правки у Кримінально-процесуальному кодексі, які сьогодні набрали чинності. І тепер призведуть до колапсу правоохоронних органів та слідчих суддів. Однак у Парламенті не знайшлось достатньо голосів за нього.

“Наш законопроект мав виправити ситуацію, коли всіх слідчих “заженуть” фактично до 25 судів України, щоб взяти ухвалу на обшук, арешт майна та на експертизу у кримінальних справах.

При чому таку ухвалу суду потрібно буде отримати в обласному центрі  по будь-якій, навіть побутовій смерті, щоб визначити, чи вона не є насильницькою. Ми запропонували Раді виправити ці шкідливі норми. 

Але олігархічні групи в Парламенті настільки бояться незалежних органів правопорядку, зокрема НАБУ, що хочуть контролювати всі кримінальні справи через цих 25 судів в обласних центрах. Наголошую, що їм абсолютно байдуже до проблем, з якими зіткнуться звичайні люди: затримки з похованням померлих, черги в судах та іншої тяганини в кримінальних справах, що до речі призведе до нового сплеску корупції”,- зазначила  Тетяна Острікова.

Тетяна Острікова
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини