Острікова: “Безвідповідальна безгосподарність – це результат роботи Уряду в сфері податкової, митної та бюджетної політики»

У четвер, 7 червня, Верховна Рада відправила у відставку міністра фінансів України Олександра Данилюка. “Самопоміч” рішення не підтримала. 

Під час розгляду питання народний депутат від фракції “Об’єднання “Самопоміч” Тетяна Острікова зауважувала: “Поки Прем’єр-міністр з міністром фінансів перетягують повноваження та ділять впливи над Державною фіскальною службою, яка сьогодні об’єднує і податкову, і митницю, ключові реформи в Україні пробуксовують та провалені”. Мова і про реформу ДФС, і про зміни на митниці. “Зараз ми бачимо всі підстави для зриву медичної реформи”, – певна народний депутат.

Вона акцентує: “Уряд так і не дав нам відповіді на питання, за рахунок чого і як віддаватиме борги і в цьому, і в наступному році. Ми не знаємо, які Уряд пропонує нам точки зростання. А в цей час на митниці керують кримінальні авторитети, клани, місцеві феодали. Хто завгодно! У нас сьогодні немає голови ДФС, немає навіть голови, який відповідає за митний напрямок. Безвідповідальна безгосподарність – це результат роботи Уряду в сфері податкової, митної та бюджетної політики”. 

“Це претензії і до міністра фінансів, і до прем’єр-міністра, – додає Тетяна Острікова. – Через схеми на митниці наш бюджет втрачає за найбільш скромними оцінками від 75 до 100 мільярдів гривень щороку. У цей час виявлено за 2017 рік розкрадань і ухилень тільки на півтора мільярди, а до бюджету стягнено 30 мільйонів. Це ціна роботи Уряду в податковій та митній політиці”. 

Підсумовуючи народний депутат звернулася до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана: “Ви сьогодні хочете відправити у відставку міністра фінансів. Не вийде у вас, Володимире Борисовичу, повісити всіх собак на нього. Два роки назад ви нам обіцяли показати, як керувати країною. Тому ідіть і працюйте! А нездатні – ідіть у відставку всі!”.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини