Опозиційні депутати організувала «Штаб Спротиву» у Полтаві

Опозиційні депутати Полтавської міської ради (від «Об’єднання «Самопоміч», «Свободи», СДП), ряд громадських організацій та активістів, у відповідь на події ночі з 5 на 6 квітня, організували в стінах міськвиконкому «Штаб Спротиву» – громадську ініціативу, що народилася після кривавих сутичок.

На разі, полтавці висувають ряд вимог до очільника міста, а також до Верховної Ради:

1. Ухвалити рішення про дострокові вибори полтавського міського голови.
2. Призначити позачергову сесію міськради, у порядку денному якої обов’язково мають бути питання про мораторій на МАФи та відміна рішень по скандальних забудовах («Газетний ряд», вул.. І. Мазепи, 45, кінотеатр ім.. І. Котляревського, Прирічний парк на Леваді).
3. Вимога до МВС: звільнити І. Степаненко з посади голови атестаційної комісії поліції.
4. Звільнити з посади першого заступника міського голови М. Шевченка.
5. Покарати винних у нанесенні ножових поранень протестуючим під час протистоянь біля арки в центрі міста.
6. Закриття кримінальних справ активістів, які захищали мирних мешканців від кременчуцьких «тітушок».

До основного переліку, у якому на чільному місті – перевибори міського голови, за пропозиції депутата міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Дмитра Сенчаковича, додали ще одну:

«Від себе та від колег по фракції скажу, що змінити міського голову – цього буде замало. Все-одно продуктивної роботи депутатського корпусу не буде. Тому пропозиція наступна: разом із виборами міського голови ініціювати перевибори депутатів міської ради. Ми готові скласти свої мандати і йти на перевибори».

Очевидно, вже зовсім скоро з’явиться нагода побачити Полтаву у виборчому процесі, адже сьогодні на офіційному сайті партії БПП «Солідарність» з’явилося повідомлення про те, що президія засуджує дії місцевих депутатів, які призвели до кривавих подій у Полтаві.

«Президія партії звертається до виборців із закликом ініціювати процедуру відкликання депутата обласної ради І. Степаненко, а також депутатів міської ради, які своїми рішеннями сприяли розвитку конфліктної ситуації навколо забудови за адресою вул. Соборності, 27», – йдеться у заяві.

object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони