«Оподатковувати доходи заробітчан – це абсурд», – Садовий

Уряд має вибачитися за пропозицію обкладати податком гроші, які заробітчани пересилають родичам в Україну, переконаний лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. 

«Ця ідея – межа абсурду! Треба дякувати тим людям, які гроші пересилають в Україну, і тут їхні родини мають за що жити. Ми вже раніше чули закиди, що українці забагато їдять. Шановні, майте совість!» – наголошує Андрій Садовий. 

Натомість він рекомендує міністрам поїхати пожити на кордон. «Може б тоді, сотні мільярдів гривень, які Україна втрачає від чорних схем на митниці, пішли б в плюс до державного бюджету. І високопосадовцям би не «муляло» око те, що українці батрачать за кордоном, бо не можуть тут мати нормальної роботи».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини