“Опір і сила людей – це єдине, чого бояться провладні прихвостні” – “Самопоміч”

Олігархи блокують прийняття парламентом закону про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками, тому що правильна імплементація документу здатна змінити політичний ландшафт країни, який не змінюється більше двадцяти років. На цьому зауважували під час мітингу за прийняття нового Виборчого кодексу під парламентом представники “Об’єднання “Самопоміч”.
Зокрема, на переконання народного депутата від фракції “Самопоміч” Руслана Сидоровича, змінивши виборчу систему, ми зможемо домогтися змін і в сфері енергетики, і в сфері соціального забезпечення, і в сфері розвитку економіки. Він певен: “Якщо ухвалять Виборчий кодекс, то прийшовши на виборчі дільниці, українці зможуть проаналізувати список і вибрати тих достойних людей, які будуть найкращим чином захищати інтереси людей”.
“Поки ж, – акцентує керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді Олег Березюк, – змінюються обличчя у владі, але влада залишається в руках олігархічного консенсусу, який захопив її в кінці 1990-х років і не хоче відпускати. Вони бавляться в гру “влада-опозиція”. Два народних повстання похитали цю скалу. Революція гідності підняла людей, показала силу, зробила людей сильнішими і зрілішими. Але влада залишилася в тих самих руках”. 
  “Що треба робити? На превеликий жаль, не можна тільки чекати. Опір і сила людей – це єдине, чого ще боїться частина провладних прихвостнів, які сидять у Верховній Раді. Їх – 2/3, а, може, і більше. Тому тиск на вулиці не тільки в Києві, а у всіх маленьких та великих містах по країні!”
Приклад правильності такого шляху – блокада торгівлі на крові. Народний депутат нагадує: “Її розпочали звичайні добробати, які не могли дивитися, що на їхній крові та крові їхніх побратимів торгують мільярдами. Потім почали підтягуватися громадські організації, політики. А коли посипалися рішення міських, сільських, селищних та обласних рад, РНБО та Президенту не залишилося нічого, як прийняти, можливо, найважливіше рішення української незалежності – визнати, що торгувати з ворогом, коли він вбиває наших хлопців, неможливо”. 
“Без тиску людей, – певен Олег Березюк, – неможливий успіх. Тому стояти, опиратися і боротися. Це, напевно, наша з вами доля”.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини