«Олігархічна влада прокралася і дурить як українських людей, так і зовнішніх партнерів», – Олег Березюк

Влада руйнує реформу місцевого самоврядування, приховує від людей дефіцит бюджету та не збирається знижувати його дієвими методами — наведенням ладу на митниці та набранням чинності закону про трансферне ціноутворення. А окрім українських людей, дурить і міжнародних партнерів. Акценти виступу голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка на погоджувальній раді подаємо прямою мовою:

«Немає ніякого збільшення доходів — на кінець року дефіцит державного бюджету становить 200 мільярдів гривень. Усі це знають, але всі мовчать.

Чому до сьогоднішнього дня не працює закон про трансфертне ціноутворення? Воно б наповнювало бюджет, тому що це дозволяє власникам парламенту — олігархам — виводити за кордон всі надра країни, не сплачуючи нічого.

Ніхто за цим столом не говорить і про митницю, яка залишається дірявою, а це десятки мільярдів, сотні мільярдів гривень.

Чому ніхто не говорить, що насправді руйнуємо чи не єдину реформу — місцевого самоврядування? Запитайте керівників ОТГ, скільки їм цього року проплачують так званої інфраструктурної субвенції? Коли обіцяно 1300 гривень на особу в ОТГ, деякі ОТГ мають 100, 200, найкраще — 300 гривень. Гроші натомість централізуються для того, щоб дбати про олігархів.

Може ще згадаємо акциз на роздрібну торгівлю паливно-мастильними матеріалами? Він виплачується сьогодні 2-3 на рік на рівні першої половини 2016 року. Ціни не зросли? Об’єми не зросли хіба? Кого обкрадаємо? Тих самих людей!

А тепер ще кажемо, що будемо забирати в них гроші через облігації, які хоче випустити уряд, закриваючи свої діри. Крім того, на ОТГ і на міста перекладається неймовірний тягар освіти, ПТУ, медицини в тому числі.

Тепер про те, як олігархи бояться зовнішніх своїх партнерів і так званого, як вони це називають, «зовнішнього управління державою». Просто міжнародні колеги і партнери зрозуміли: прокралися, потім брали кредити, цими кредитами закривали дірки, але про економіку не дбали. А тепер ще й прикриваються війною. А ворог не спить і, без сумніву, роздувається полум’я незадоволення як всередині, так і назовні.

Чому ж всі, в тому числі за столом керівників фракцій у парламенті, мовчать? Тому що страждають власники. Але це не український народ, а лише 10 людей в країні.

Тому нам треба як парламенту перестати захищати власників-олігархів, а служити виключно людям. Кажучи їм правду і відстоюючи їхній інтерес — звичайних людей».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини