Олена Сотник: «Зараз як ніколи багато залежить від людей»

Наступний рік, на який заплановано і президентські, і парламентські вибори, є рубіконом для України. У цьому переконана народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

Вона пояснює: «Це буде війна світів. Тобто, це буде війна Російської Федерації за вплив. Це означає, що буде фінансування окремих політичних сил, кампаній та, можливо, навіть якийсь більш жорсткий сценарій, особливо під час виборчих процесів».

За чотири роки після Революції гідності, за словами народного депутата, країна належним чином не підготувалась до викликів, які стоятимуть перед нею у зв’язку з виборами. «Ми не притягнули до відповідальності людей, які призвели до цього 2014 року та війни, – акцентує Олена Сотник. – Ми не побороли ключові слабкі місця, через які зараз Росія знову сюди заходить. Це і медіа, і політики, і бізнес.

Нагадаю, ми продовжуємо торгувати з Росією. Росія є одним з ключових економічних партнерів, а це ніщо інше як економічний вплив. Енергетичної незалежності ми також не досягли. Ми досі знаходимося на гачку Російської Федерації і те, що нам розказують про тисячу днів без російського газу, це теж обман, тому що ми реверсно все одно купуємо російський газ, хоча Україна за власними запасами є однією з найбагатших країн Європи. Щодо видобутку газу, ми могли себе спокійно за ці чотири роки привести до того, щоб забезпечувати себе газом на 100%».

Народний депутат підсумовує: «Зараз як ніколи багато насправді залежить від людей. Уявлення, що «ви ні на що не впливаєте», що «за кого б не голосували, все одно одна й та сама картина, одна й та сама халепа» – я думаю, це ключова маніпуляція над суспільством, яка в Україні дуже серйозно використовувалася завжди та всіма. Головне – в це не вірити».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини