Олена Сотник: «Закликаю наших колег у світі та Європі ізолювати РФ як державу-терориста»

Верховна Рада ратифікувала Угоду між Україною та Королівством Нідерландів про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу МН17 Малайзійських авіаліній 17 липня 2014 року. Під час обговорення документа народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник акцентувала: «Триста людей сіли в літак абсолютно впевнені в тому, що світ безпечний. Вони летіли додому, до своїх рідних, на наукові конференції та були впевнені, що їм нічого не загрожує. Але вони не знали, що в світі вже сьогодні є Путін і є Російська Федерація – держава-терорист.

Ви запитаєте, що дає ця ратифікація? Вона може призвести до того, що Путін нарешті сяде на лаву підсудних та отримає свій вирок як міжнародний убивця. І не тільки за цих триста людей, а ще за багато-багато смертей. Я вважаю, що висновки міжнародної слідчої комісії є достатніми для того, щоб не тільки Путіна посадити на лаву підсудних. Вони є достатніми, щоб визнати Російську Федерацію державою-терористом.

Нагадаю, що визнання держави терористом несе за собою відповідні наслідки, включно з повною ізоляцією країни щодо будь-яких міжнародних відносин. Це те, що я закликаю зробити наступним наших колег у світі та Європі – ізолювати Російську Федерацію як державу-терориста».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини