Олена Сотник: «У держави немає системного бачення, як вирішувати проблеми студентів»

Верховна Рада ратифікувала Фінансову угоду між Україною та Північною екологічною фінансовою корпорацією, яка сприятиме подальшому залученню коштів для здійснення заходів з підвищення енергоефективності будівель державних університетів, пов’язаних з освітнім процесом. 
Більшість представників фракції «Об’єднання «Самопоміч» документ підтримували, незважаючи на те, що це рішення лише залатує певні дірки українського освітнього процесу, а не вирішує проблему цілісно. Зокрема, документ взагалі не враховує умов проживання студентів у гуртожитках. Нині цю проблему досліджують у молодіжному крилі «Самопомочі». «Ви би подивилися, в яких умовах живуть студенти! – обурюється народний депутат Олена Сотник. – Діряві дахи та вікна. Абсолютно неприйнятні умови для проживання, я вже не кажу для навчання». 
Відтак, ратифікація Угоди, за словами народного депутата, не є системним вирішенням проблем ні у вищій освіті, ні проблем молоді та студентів. Вона зауважує: «У держави та, на жаль, у Міністерства освіти також немає системного бачення. Воно до сьогоднішнього дня, за 27 років, не було сформовано. Низька якість освіти, незрозуміла кількість вищих навчальних закладів з різними стандартами викладання». 
«Я маю мрію, – підсумовує Олена Сотник, – що коли-небудь в Україні все ж таки з’являться університети рівня Оксфорду, Гарварду, які будуть входити до топ-рейтингів світу. А сьогодні ми маємо залатувати діри». 

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини